My Bitstrips – BlackBerry

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi BlackBerry
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 431 KB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 22
Sponsorlu Bağlantılar

BlackBerry İçin Karikatür Uygulaması

My Bitstrips uygulaması, sevdiklerinizin karikatür karakterlerini oluşturup komik hikayeler yazarak eğlenebileceğiniz ücretli bir uygulamadır.

Resimlerle komik hikayeler yaratmak için komik bir uygulama. Kendinizin ve arkadaşlarınızın karikatür versiyonlarınızı tasarlayabileceğiniz eğlenceli bir uygulama. Arkadaşlarınızı çizgi romanlara ekledikten sonra herşeyi yapabilirsiniz. Binlerce şablon, yeni günlükler mevcut. Aslında bilgisayarınızdan internete girip uygulamanın kendi sitesinden de bu eğlenceyi yaşayabilirsiniz.

Karikatür tasarlamaya başladığınız zaman öncelikle kişinin kafasını seçiyorsunuz. Sonra ten rengini seçiyorsunuz. Ardından saçının nasıl olması gerektiğini seçiyorsunuz. Saçı seçerken aynı zamanda saçının şeklini yani saç modelini de seçebiliyorsun. Saçların ardından karakterimizin kaşlarını, gözlerini, göz bebeklerini, burnunu, ağzını, yüz şeklini, sakalını ve gözlük gibi aksesuarlarını seçip karaterimizi oluşturuyoruz. Ardından karakterimizin elbiselerini de ayarladıktan sonra komik hikaye bölümüne geçiyoruz.

İyi eğlenceler…

“My Bitstrips” Ekran Görüntüleri

My Bitstrips - BlackBerry-1 My Bitstrips - BlackBerry-2 My Bitstrips - BlackBerry-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

My Bitstrips – BlackBerry İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.