My Contacts Backup Pro

Son Sürüm

My Contacts Backup Pro uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda rehberinizin yedeğini alabilirsiniz. Yedeğini aldığı rehberi e-posta yoluyla göndermenizi de sağlıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretli
  • İşletim Sistemi iPhone (OS)/iPad (OS)
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 8.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 372
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad Rehber Yedekleme Uygulaması

Her ne kadar Apple ürünlerinde ve özellikle iPhone’da doğrudan rehber yedekleme özelliği bulunsa da daha gelişmiş bir uygulamadan yararlanmayı herkes ister. Bu amaç doğrultusunda geliştirilen My Contacts Backup Pro, bugün milyonlarca iOS kullanıcısı tarafından tercih edilen bir uygulamadır. Globile tarafından geliştirilen uygulama aynı zamanda Türkçe dil desteğini de içeriyor.

Aktivasyon Olmadan Mail’e Yedekleme

Uygulama ile rehberinizde bulunan kişileri, yazılım güncellemesi ya da fabrika ayarlarına çevirme durumunda kaybetme riski ortadan kalkarken My Contacts Backup Pro ile kayıt altında tutmak istediğiniz kişi ve numaraları iOS mail uygulaması aracılığıyla .vcf formatında mail kutunuza gönderebilirsiniz.

Üstelik benzeri diğer uygulamalardan farklı olarak My Contacts Backup Pro’da herhangi bir veri bağlantısına da ihtiyaç duyulmuyor. Çevrimdışı kayıt imkanı tanıyan uygulama kayıt olanağıyla birlikte iOS işletim sistemine sahip diğer aygıtlar arasında kaydedilen .vcf uzantılı dosyaları transfer etmenize yardımcı oluyor. Sizde rehberinizi güvenli bir şekilde yedeklemek istiyorsanız My Contacts Backup Pro’ya göz atabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

My Contacts Backup Pro” İçin Bir Cevap

My Contacts Backup Pro İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.