My Study Life – Windows Phone

Hem öğretmenler hemde öğrenciler için eğitim hayatlarında Windows Phone cihazları aracılığı ile önemli ölçüde destek sağlayacak ve planlama yapacak bir eğitim destek uygulaması.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

 • İşletim Sistemi Windows Phone
 • Dil İngilizce
 • Üretici
 • Boyut 3 MB
 • Tarih 9 sene Önce
 • İndirme Sayısı 41
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Okul ve Üniversiteye Yardımcı Ders Planlayıcısı

My Study Life uygulaması Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir okul planlayıcı uygulamasıdır. Yani bu uygulama sayesinde Windows Phone cihazlarınızdan okulunuz ile ilgili her türlü ders programı, sınav v.b. planlamayı yapabilir ve hatırlamasını isteyebilirsiniz. İster Lise olsun isterse üniversite olsun, ister öğretmen olsun isterse öğrenci olsun çok geniş bir kitleye hitap eden bir uygulama.

Öğrenim hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış Windows Phone cihazlara sahip öğrenciler, öğretmenler ve öğretim görevlileri için bir planlayıcıdır. Bu uygulama nerede olursanız olun Windows Phone cihazınızda bulutta kullanabilirsiniz. Dolayısıyla zaman çizelgeniz, ev ödevleriniz ve sınavlarınızı saklamanızı sağlar. Bir kağıt planlayıcısı ya da okul günlüğünden aksine My Study Life uygulaması Windows Phone cihazlarınız aracılığı ile akademik hayatın tüm alanlarını bütünleştiren tamamen ücretsiz ve kullanımı kolay bir uygulamadır.

Standart takviminizden uzak, My Study Life okul yaşamı için çalışmak üzere optimize edilmiştir. Windows Phone cihazınızdan bir zaman çizelgesi modunu seçebilir, sınıflar ekleyebilir ve güzel anında tanımlanabilir tanıdık hafta görünümünde görüntüleyebilirsiniz. My Study Life uygulaması sorunsuz bir şekilde cihazlar arasında verileri senkronize eder, uygulamayı çevrimdışı kullanmanıza dahi izin verir.

Windows Phone cihazlarınızdan hareket halindeyken bir görev ekleyebilirsiniz. Eklediğiniz bu görev web uygulamasında anında kullanılabilir olacaktır. Bu uygulama sadece Windows Phone cihazlar da değil aynı zamanda iOS, Android, Windows 8 ve Web tarayıcı içinde uyumludur.

My Study Life Özellikleri

 • Görev takibi – ev ödevi, görevler, hatırlatmalar ve revizyon.
 • Erişilebilir bir yer olan bulut kolaylığı ile görevleri depolamak
 • Sınavları depolama – sınıflar ve revizyon görevlerinin yanı sıra bütün önemli sınavları saklayın
 • Sınıfları yönetme – turbo kağıt planlayıcısı, turboşarjlı. Günlük ve haftalık rotasyon tarifeleri, gelişmiş akademik yıl/dönem desteği ve entegrasyonnu desteklemekte
 • Bildirimleri hatırlatmak – başlamadan önce tamamlanmamış görevler, yaklaşan sınavlar ve sınıflar için hatırlatmalar
 • Paylaş – My Study Life uygulaması güvenli bir şekilde aynı okuldaki öğrencileri ile zaman çizelgesi oluşturmak ve paylaşmak için öğretmenlere izin verir.

“My Study Life” Ekran Görüntüleri

“My Study Life” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

My Study Life – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.