Mynet Finans - Canlı Borsa & Döviz & Altın

Son Sürüm

Mynet Finans uygulaması sayesinde en güncel finans haberlerinden anında haberdar olabilirsiniz. Döviz, altın, emtia Merkez Bankası ve serbest piyasa fiyatlarına canlı olarak ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 5.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 9.3 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 462
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Borsa ve Finans Uygulaması

Türkiye’nin en eski yaşam ve haber portallarından birisi olan günlük binlerce ziyaretçiyi ağırlayan Mynet, mobil platformlarda da uygulamaları ile sık ziyaret edilen sayfalardan birisi olarak öne çıkıyor. Anlık olarak Borsa ve Finans bilgilerini takip edebileceğiniz Mynet Finans ile Döviz ve Altın fiyatları yanında belirlediğiniz kıstaslara uygun borsa haberlerini de izleyebilirsiniz.

Sade ve Kullanıcı Dostu Menüler

İOS için Mynet tarafından geliştirilen bu uygulama sayesinde iPhone ve iPad gibi aygıtlarınızda dilerseniz İMKB’yi takip edebilir dilerseniz döviz ve altın gibi bilgilere de kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Anlık olarak güncellenen ve basit menülere sahip olan bu uygulama sayesinde Finans konularından uzak kalmayacaksınız.

Mynet Finans’ın diğer finans uygulamalarına göre en büyük artısı Merkez Bankası tarafından sunulan resmi fiyatlar yanında serbest piyasa bilgilerine göre de haberler sunmasıdır. Yalnızca Türkiye değil Dünya borsalarını da takip etmenize imkan tanıyan Mynet Finans, ekonomik haber, takvim ve diğer finans seçenekleri ile sizlere geniş bir arşiv sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mynet Finans - Canlı Borsa & Döviz & Altın İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.