MyPhoneExplorer

MyPhoneExplorer programı ile Sony Ericsson model cep telefonunuz ile bilgisayar arasında bağlantı kurabilir ve birçok detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 7 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 123
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Cep Telefonunu Bilgisayara Bağlama Programı

MyPhoneExplorer programı cep telefonu ile bilgisayar arasında bağlantı yapmanızı sağlayan bir programdır. Ama sadece Sony’in Ericsson model cep telefonları için geliştirilmiş bir program. Eğer bir Sony Ericsson cep telefonunuz varsa ve bilgisayara bağlayıp veri alışveriş yapmak istiyorsanız MyPhoneExplorer programı işinizi görecektir.

Spny Ericsson cep telefonunuzu ister kablolu ister diğer bağlantı yöntemleri ile bilgisayara bağlayın. Ardından MyPhoneExplorer programı açın. Burada cep telefonunuzun hem kendi hafızasını hemde hafıza kartını görebileceksiniz. Artın bilgisayardan cep telefonunuza video, resim, müzik gibi veriler kopyalayabilir yada cep telefonunuzdan bilgisayarınıza resim, video ve müzik gibi veriler kopyalabilirsiniz. Bunların dışında e-postalarınızı, kısa mesajlarınızı görebilir, tarih saat ayarları yapabilir ve bunlar gibi birçok detaya ulaşabilirsiniz.

“MyPhoneExplorer” Ekran Görüntüleri

MyPhoneExplorer-1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

MyPhoneExplorer İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.