Mystery of the Ancients: Three Guardians – iOS

Gizli nesneleri bulma oyunu olan bu oyunda yeteneklerinizi kullanın ve gizemi ortaya çıkarın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.43 GB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 19
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch Gizli Nesneleri Bulma Oyunu İndir Yükle

Mystery of the Ancients: Three Guardians oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir macera oyunudur. Büyüleyici oyun grafiklerine sahip bu oyunda pek fazla aksiyon yaşanmamakta. Bir arkadaşınızın kaybolması ile başlayan macerada önünüze çıkan bulmacaları çözüp gizemi ortaya çıkarmalısınız. Oyunda karşınıza çıkan objelerden istenenleri bulmanız gerekmektedir. Bu büyülü dünyada görevlerinizi yapmalısınız.

Oyun oynarken ekranın en altında bazı nesneler göreceksiniz. İşte bu nesneleri ekranda bulmanız gerekiyor. Ama etraf çok fazla dağınık olduğu için bu objeleri bulmak bir hayli zor. Fakat oyunun ipucu desteği bulunmakta. “Hint” yazısına basarsanız bulamadığınız objeleri bulacaktır. Ama bu ipucu sınırlı. Büyülü dünyaya oldukça uygun birşekilde hazırlanmış müziklerde sizi oyuna konsantre olmanızı sağlamakta.

ÖNEMLİ: OYUN ÜCRETSİZ OLMASINA RAĞMEN OYUNUN BOYUTU ÇOK FAZLA. BU YÜZDEN OYUNU YÜKLEMEDEN ÖNCE CİHAZINIZIN OYUNU KALDIRABİLECEĞİNİ KONTROL EDİN.

“Mystery of the Ancients: Three Guardians” Ekran Görüntüleri

Mystery of the Ancients - Three Guardians-i1 Mystery of the Ancients - Three Guardians-i2 Mystery of the Ancients - Three Guardians-i3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Mystery of the Ancients: Three Guardians – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.