n11.com

Son Sürüm

Android cihazlarınızdan avantajlı online alışverişin keyfini çıkarın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 11 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 765
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Online Alışveriş Uygulaması

n11.com uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilen bir online alışveriş uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile her türlü ihtiyacınızı buradan satın alabilirsiniz. Milyonlarca ürünü bulabileceğiniz bu alışveriş uygulamasını kullandıkça avantajlardan da yararlanma imkanına sahip oluyorsunuz.

Arama özelliği ile aradığınız ürünü anında bulun. Bulduğunuz ürünler hakkında detaylar ve birçok resimler bulabilirsiniz. Eğer indirimli kuponunuz yada puanlarınız varsa bunları ürünü satın alırken kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz kuponlara ve puanlara “Hesabım” bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca “Ödeme Koruma Sistemi” sayesinde alışverişleriniz güvenli.

Uygulamanın en çok satılanlar bölümüne girerek bu uygulamadan en çok satın alınan ürünleri görme imkanınız da var. Uygulamada günün fırsatı bölümüne girin ve o güne ait fırsatları yakalayın. Giyim, aksesuar, takı, çanta, parfüm ve daha birçok kozmetik, takı ve aksesuar ürünleri parmağınızın ucunda. Ayrıca daha önce görmediğiniz bir uygulama burada. Sallamatik özelliği ile size bedavadan puanlar verilmekte. Android akıllı telefonunuzu yada tabletinizi sallama şiddetin göre sizlere puan verilmekte. Bunu günde birkez yapabiliyorsunuz. Daha birçok özelliği ile online alışverişin keyfini çıkarın.

Sponsorlu Bağlantılar

n11.com Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

n11.com İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.