n11.com

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletinizden avantajlı online alışveriş yapmanın keyfini çıkarın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 19.7 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 75
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Online Alışveriş Uygulaması

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefon ve tabletler için geliştirilen n11.com uygulaması bir online alışveriş uygulamasıdır. Tamamen ücretsiz olan bu uygulama ile her türlü ihtiyacınızı buradan satın alabilirsiniz. Milyonlarca ürünü bulabileceğiniz bu alışveriş uygulamasını kullandıkça avantajlardan da yararlanma imkanına sahip oluyorsunuz.

iOS cihazlarınızda arama özelliğini kullanarak aradığınız ürünü anında bulabilirsiniz. Bulduğunuz ürünler hakkında detaylar ve birçok resimler de mevcut. Eğer indirimli kuponunuz yada puanlarınız varsa bunları ürünü satın alırken kullanabilirsiniz. Sahip olduğunuz kuponlara ve puanlara uygulamanın “Hesabım” bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca “Ödeme Koruma Sistemi” sayesinde iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızdan güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

Uygulamanın en çok satılanlar bölümüne girerek bu uygulamadan en çok satın alınan ürünleri görme imkanınız da var. Uygulamada günün fırsatı bölümüne girin ve o güne ait fırsatları yakalayın. Giyim, aksesuar, takı, çanta, parfüm ve daha birçok kozmetik, takı ve aksesuar ürünleri iOS cihazınızın ekranında ve parmağınızın ucunda. Ayrıca daha önce görmediğiniz bir uygulama burada. Sallamatik özelliği ile size bedavadan puanlar verilmekte. iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonunuzu yada tabletinizi sallama şiddetin göre sizlere puan verilmekte. Bunu günde birkez yapabiliyorsunuz. Daha birçok özelliği ile online alışverişin keyfini çıkarın.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

n11.com İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.