Ne Pişirsem? Resimli Yemek Tarifleri

Son Sürüm

Ne Pişirsem? Resimli Yemek Tarifleri uygulaması birbirinden güzel ve farklı yemek tariflerinin yer aldığı ve Nepisirsem.com tarafından geliştirilen uygulamadır. Favori yemekleriniz ile kendi yemek tarifi defterini oluşturabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 432
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad İçin Yemek Tarifleri Uygulaması

Alper Eryurt adlı geliştirici tarafından hazırlanan, hali hazırda nepisirsem.com internet sitesi üzerinde sunulan binlerce tarifi barındıran Ne Pişirsem uygulaması, binlerce yemek tarifine mobil cihazlarınız üzerinde ulaşabileceğiniz oldukça hoş ve kullanışlı bir uygulamadır.

Ne yemek yapacağınıza karar veremediğinizde, farklı bir yemek denemek istediğinizde ya da hazırladığınız yemeklere farklı tatlar katmak istediğinizde kara, kara düşünmenize gerek kalmayacak.

Binlerce Tarif İçeren Dev Arşiv

İOS için geliştirilen bu uygulama üzerinde internet sitesinde sunulan binlerce yemekle birlikte çok özel tariflere ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerinde normal yemekler dışında kek, tatlı, börek ve pasta tarifleri de bulunuyor. Üstelik tüm bu tarifleri dilerseniz favorilere alarak kendi yemek tariflerinizi de oluşturabilirsiniz.

Ne Pişirsem resimli yemek tarifleri uygulamasında, günün ve haftanın yemekleriyle birlikte yemek içeriklerine göre de sınıflandırma yapabilirsiniz. Özellikle, seçim konusunda isimler size yardımcı olmaz ise yemeklerin resimlerine de göz atabilir ve daha rahat seçim yapabilirsiniz. Sizde farklı bir yemek tarifi uygulaması arıyorsanız bu uygulamaya göz atmanızda fayda var.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ne Pişirsem? Resimli Yemek Tarifleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.