Need for Speed: No Limits Oyunu Duyuruldu

EA Games yeni NFS oyununu olan Need for Speed: No Limits, ünlü yarışçı Ken Block’un yer aldığı bir fragman ile tanıttı. Oyunun yönetmeninin açıklamaları, fragman ve detaylı bilgi yazımızda.

Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Need for Speed oyunu Geliyor

Need for Speed yada kısaca NFS oyunu yaklaşık 20 yıldır yarış sevenlerin beklentilerini fazlasıyla karşılayan bir araba yarışı serisi haline geldi. Araba yarışı oyunların artık kalitenin adı olan Need for Speed oyununu yarış severler gözü kapalı satın almakta ve oynamakta. EA Games’de bunun farkında ve seriye devam ediyor. Yeni Need for Speed oyunu duyuruldu.

Sponsorlu Bağlantılar

İlk kez Sadece Mobil Platformda

İsmini Need for Speed: No Limits olarak duyuran EA Games, bu oyunu sadece akıllı telefonlar ve tabletler için çıkaracak. Böylece ilk kez bir Need for Speed oyunu PC ve diğer konsollar için satışa sunulmayacak. Çünkü sadece mobil için yayınlanacak.

Need for Speed: No Limits

Need for Speed: No Limits

Oyun her ne kadar EA Games’in olsa da oyunun yapımcılığı Firemonkeys tarafından yapılmakta. Firemonkeys şirketini başarılı Need for Speed: Most Wanted ve Real Racing oyunlarından biliyoruz. EA Games oyun için bir de fragman yayınladı. Bu fragman için ünlü yarışçı Ken Block direksiyon başına geçti. Oyunun yönetmeninin yaptığı açıklamalar hem beklentileri yükseltti hemde NFS hayranlarını heyecanlandırdı.

Need for Speed No Limits tanıtım-2

Need for Speed: No Limits oyununun yönetmeni Robert Huebner’in yaptığı açıklama şöyle; “No Limits’i baştan sona, yüksek hızlı yarışlara ve mükemmel grafiklere sahip bir oyun olarak tasarladık. Tam da NFS fanlarına layık olacak şekilde. Ayrıca Firemonkeys takımı, Need For Speed’i yıllardır mobil oyunculara sunuyor. Bir kez daha bu harika serinin arkasında olmak, bizim için bir onur. Son model telefonların ve tabletlerin güçlerini, yapabildiklerini gördükçe gerçekten şaşırıyoruz ve sizde şaşıracaksınız”

Need for Speed: No Limits Fragman

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Need for Speed: No Limits Oyunu Duyuruldu İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.