Nefis Yemek Tarifleri

Son Sürüm

Nefis Yemek Tarifleri uygulamasında sıcak ve soğu yemeklerden tatlılara, kebaplardan çorbalara ve salatalardan mezelere dünyanın dört bir yanından mutfağa ait tarifler bu uygulamada.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 18.1 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 161
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Yemek Tarifi Uygulaması

Yemek yaparken ya da daha önce tatmadığınız bir yemeği hazırlarken, sizden önce yapmış kişilerin önerilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Çoğunlukla internet üzerinde çeşitli sitelerde bu bilgilere ulaşabiliyor olsa da güvenilir bir kaynaktan yararlanmak çok daha uygun olacaktır. Meşhur Nefis Yemek Tarifleri internet sitesi tarafından geliştirilen bu uygulama, İOS işletim sistemine sahip iPad ve iPhone kullanıcıları tarafından kullanılabilmektedir.

Onlarca Yemek Tarifi Seçeneği

Nefis Yemek Tarifleri uygulaması binlerce tarifi bir araya toplayan çok güzel bir arşivi kullanıcılara sunuyor. Kendi kategorisinde en başarılı platformlardan biri olan Nefis Yemek Tarifleri aynı zamanda App Store üzerinde de en çok tercih edilen uygulamalar arasında yer alıyor.

Hali hazırda internet sitesinden faydalanıyor fakat bu tarifleri yemek yaparken de kullanmak istiyorsanız Nefis Yemek Tarifleri İOS uygulamasına göz atmanızda fayda var. Üstelik tariflere göz attığınızda yemek ve diğer yiyeceklerin yapılışı yanında çok özel bilgilerin yer aldığını görebilirsiniz. Sizde yemek tariflerini mobil platformda takip etmek istiyorsanız uygulamanın son derece kullanışlı olduğunu söylemeliyiz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Nefis Yemek Tarifleri İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.