Nero Burning ROM 2015

2015 16.0.03000

CD, DVD ve Blu Ray disk yazma işlemi için en iyi programlardan birisi olan Nero Burning ROM 2015 aynı zamanda veri kurtarma işini de yapıyor.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Win8/Win7/Vista/Win8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.25 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 379
Sponsorlu Bağlantılar

CD/DVD/Blu-Ray Disk Yazma ve Ripleme Programı

Oldukça köklü bir geçmişe sahip olan Nero, CD ve DVD’ye yazma konusunda pek çok kişinin ilk tercihidir. İlk olarak Nero olarak tanıdığımız program 2014 yılında yenilenme sürecine girerek Nero Burning ROM 2014 adını alırken, 2014 sürümünden farklı olarak yeni özellikler içeren 2015 sürümü çok daha gelişmiş seçenekler ile kullanıcılara sunuldu. Windows 8 ve üzeri işletim sistemlerinde de uyumlu bir şekilde çalışan program, CD ve DVD’ye yazma işlemini cazip bir hale getiriyor.

Daha Hızlı ve Sorunsuz Yazma İşlemi

Windows üzerinde hali hazırda verilerinizi diske yazma özelliği bulunuyor olsa da Nero Burning ROM, bu işlemi çok daha hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebiliyor. 2015 sürümüyle birlikte CD ve DVD dışında Blu-Ray gibi formatlarda da yazma imkanı tanıyan yazılım diskin yetersiz olması durumunda verileri parçalayarak ikinci ve sonraki disklerden devam edebiliyor.

Verilerinizi Sorunsuz Bir Şekilde Kurtarın

Kullanıcılar açısından önemli verilerini depoladıkları disklerin çizilmesi, ciddi bir sorundur. Nero, SecurDisc adı verilen yeni özelliği ile çizilen disklerde yer alan verilerin son derece kusursuz bir şekilde kurtarılmasını sağlıyor. Ayrıca yine aynı özellik ile diskinizi yabancılara karşı korumak için şifreleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nero Burning ROM 2015 Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Nero Burning ROM 2015 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.