Nero General CleanTool

5.0.0.18

Nero General CleanTool programı ile Nero programlarını sorunsuz bir şekilde bilgisayarınızdan kaldırabilir ve bütün Nero kalıntılarını temizleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows Tümü
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.4 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 906
Sponsorlu Bağlantılar

Nero Kaldırma ve Temizleme Aracı

Kimi zaman sildiğimiz ve tekrar kurmaya çalıştığımız yazılımlar, yükleme sırasında hata verebilir. Yine yazılımın farklı bir sürümüne geçmeye çalıştığımızda eski sürümün kalıntıları ya da dosyaları, yükleme sorunlarına neden olabiliyor. Nero yazılımlarını temizleme üzerine geliştirilmiş olan Nero General CleanTool, programa ilişkin bilgisayarınızda hiçbir iz kalmayacak şekilde tüm dosyaları temizliyor. Üstelik CleanTool ile yalnızca sürücü üzerindeki değil kayıt defterinde oluşturulan girdileri de temizleyebiliyorsunuz.

Nero Program Kalıntılarını Temizleyin

Nero yazılımlarını yeniden kurmak istediğinizde ya da farklı bir sürüme geçiş yapmayı düşündüğünüzde önceki yüklemenin kalıntıları, yeni programı kurmanıza izin vermeyebilir. Gerek lisans açısından gerekse de kalıntılar nedeniyle yüklemeniz başarısız olabilir.

Daha önceki Nero program kalıntılarını temizlemek üzere geliştirilmiş olan Nero General CleanTool, Nero programına ilişkin tüm kalıntıları temizliyor. Yeni bir sürüm kurmak ya da programı tekrar yüklemek istediğinizde öncelikle eski programın kalıntılarını temizlemeniz gerekebilir. Genellikle Windows’u normal başlattığınızda bu küçük program görevini başarıyla yerine getiriyor olsa da riske atmak istememeniz durumunda bilgisayarı güvenlik modda başlatıp temizlemeniz daha yararlı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Nero General CleanTool İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.