Nero Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım) – Nero İle CD/DVD Yazma

En eski ve en iyi CD/DVD yazma programlarından birisi olan Nero ile özellikle yeni başlayanlar için nasıl CD ve DVD yazacaklarını resimli bir şekilde anlatıyoruz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nero Kullanım Rehberi

Uzun yıllardır CD ve DVD yazma amacıyla kullanılan programlarda birisi olan Nero, basit ve sade arayüzüne rağmen gelişen özellikleri ve sürüm farklılıkları nedeniyle kafa karıştırabiliyor. Aşağıda görsel anlatımla desteklediğimiz bilgilerden yararlanarak Nero ile CD ve DVD yazma hakkında bilgiler alabilirsiniz. Ancak öncelikle Nero ya da Nero Free sürümlerinden birisini indirerek bilgisayarınıza kurun.

Sponsorlu Bağlantılar

Nero ile CD – DVD Nasıl Yazılır?

Aşağıda ki anlatım Nero StartSmart üzerinden yapılacaktır. Programı Başlat > Programlar ya da Başlangıç menüsünden başlattıktan sonraüst menüden Veri bölümüne oradan da Veri Yazma ve Kopyalama Bölümüne tıklayın.

nero-ile-cd-dvd-yazma-

Karşınıza çıkan ekranda yazmak istediğiniz medya türünün (CD, DVD, Blu-Ray) formatını seçin.

nero-ile-cd-dvd-yazma-2

Oluşturacağınız kalıp içerisinde hangi dosyaları yazmak istiyorsanız sürükle – bırak ya da Ekle butonunu kullanarak ekleyin.

nero-ile-cd-dvd-yazma-3

CD’nize yazmak istediğiniz tüm dosya ve klasörler, ilgili ekran üzerinde listelenecektir. Dilerseniz yazmak istemediğiniz dosyaları Kaldır butonunu kullanarak silebilir ya da boyut ölçüsünde yeni dosyalar ekleyebilirsiniz. Sonraki adımda Disk Adı, Güncel Kayıt Aygıtı ve Kopya Sayısını belirledikten sonra yazma işlemini başlatabilirsiniz.

nero-ile-cd-dvd-yazma-videolu-anlatim,8,con

Nero İndirme Linkleri

Nero Free
Ücretsiz CD / DVD ve Blu-Ray Yazma/Yazdırma Programı
Nero
CD / DVD ve Blu-Ray Yazma/Yazdırma Programı
Nero Burning ROM 2015
CD/DVD/Blu-Ray Disk Yazma ve Ripleme Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Nero Nasıl Kullanılır? (Resimli Anlatım) – Nero İle CD/DVD Yazma İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.