Nero Video

Videolarınızı Nero kalitesi ile düzenlemek istiyorsanız Nero Video programını hemen deneyin. Üstelik Türkçe.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8.1/8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 222.84 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 127
Sponsorlu Bağlantılar
4/5, Toplam: 1 kişi

Türkçe Video Düzenleme Programı

Nero Video programı Nero tarafından geliştirilen bir video düzenleme programıdır. Piyasada birçok video düzenleme programı olduğunu herkes biliyor. Ama Nero kalitesinin ortaya konduğu bu programı denemenizde fayda var. Bilgisayarlarda ihtiyaç duyabileceğimiz programları geliştirmeye devam eden Nero, geliştirdiği Nero Video programı ile de video düzenleme konusunda fayda sağlamakta.

Nero Video programı ile videolarınızı düzenleyebilir ve oynatabilirsiniz. Kullanımı kolay olmasına rağmen profesyonel sayılacak kadar kaliteli bir program olan Nero Video programının en dikkat çekici özelliği televizyon ile bağlantı kurularak televizyonda doğrudan görüntü alabiliyor olması.

Ayrıca sadece video ve müzik değil sahip olduğunuz resimlerinizi de tek bir yerde toplayarak bir kütüphane oluşturmanıza imkan tanır. Amatör video düzenleme yapanlarda unutulmamış. Eğer video düzenleme konusunda acemi iseniz Nero Video programını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yeni öğrenenler için efekt verme ve filtreleme seçenekleri ile zorlanmadan videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

“Nero Video” Ekran Görüntüleri

Nero Video-1 Nero Video-2 Nero Video-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Nero Video İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.