Nexus 6 Akıllı Telefonlar Geri Çağırıldı

ABD’de satışa sunulan Nexus 6 akıllı telefonlarda yazılım hatası çıktı ve sorunlu Nexus 6’lar geri çağırılıyorlar. Detaylar haberimizde.

Sponsorlu Bağlantılar

Nexus 6’da Yazılım Hatası Var

Google ve Motorola işbirliği ile üretilen Nexus 6 akıllı telefonlar geri çağırılıyor. Şuan için Motorola’nın en üst seviyeli akıllı telefonu olan Nexus 6’da yazılım sorunu olduğu belirtilmekte. Sadece AT&T’nin satışa sunduğu Nexus 6 modellerinden bu sorun bulunmakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Beklenmedik Sorun

Bu beklenmedik sorun ile karşı karşıya kalan Motorola’ya AT&T’den yazılımsal olarak ciddi sorunlar gelmeye başladı. Bir ABD dağıtım şirketi olan AT&T şirketi damgasına sahip Nexus 6 akıllı telefonlar yanlış yüklenen bir yazılım yüzünden çalışmaz hale gelmişler. Bu yazılım sorununa sahip Nexus 6 kullanıcıları akıllı telefonlarını açtıklarında sadece siyah bir ekranla karşılaştıklarını belirtmekteler.

Nexus 6

Nexus 6

Bu soruna el koyan Motorola bu sorunu yaşayan kullanıcılara yeni Nexus 6 modelleri ile değiştirmeye başladı. Bu sorun nedeni ile Motorola bir açıklama yaptı. Sorun olan Nexus 6’ların değiştirileceğini fakat stoklarının bittiği için kullanıcıların bir kaç gün beklemeleri gerektiğini belirtti.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Nexus 6 Akıllı Telefonlar Geri Çağırıldı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.