Nightmares from the Deep 2: The Siren’s Call – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 295 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 38
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Zeka ve Bulmaca Oyunu

Derinlerden gelen Davy Jones ve onun kabusları ile karşı karşıyasınız. Oyunu ücretsiz olarak oynayın ve oyunun içinden maceranın tamamının kilidini açın. Nightmares from the Deep: The Siren`s Call oyunu, Nightmares from the Deep: The Cursed Heart oyununun devamıdır. Bu destansı macera oyununda üstün bulmacalar ve öngörülemeyen virajlarla dolu heyecan verici entrikalar bulunmaktadır.

Gizemli bir haberci bir paket aldığında, o farkında olmadan eski bir çatışma içine çekilir. Paketin içinde bir obje bulur ve saldırganlar anında soymak onun için müze iner. Sonrasında Sarah, kendisini inanılmaz derecede gizli tutulan unutulmuş bir balıkçı kasabası olan Kingsmouth sahilinde bulur. Bir haberci üzücü gerçeği ortaya koymaktadır.

Kasabanın sakinlerinin kalanları yavaş yavaş korkunç, mutasyona uğramış okyanus canlılarına dönüşmektedir. Belediye başkanı Murray ve eski deniz şeytanı Davy Jones’un başkası tarafından atıldığı bir lanettir.

“Nightmares from the Deep 2: The Siren’s Call” Ekran Görüntüleri

Nightmares from the Deep 2 The Siren's Call-1 Nightmares from the Deep 2 The Siren's Call-2 Nightmares from the Deep 2 The Siren's Call-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Nightmares from the Deep 2: The Siren’s Call – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.