NoClone Free Edition

Bilgisayarınızda bulunan aynı dosyaları veya maillerinizdeki aynı mailleri NoClone Free Edition programı ile tarayıp bulabilir ve bunları temizleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/7/Vista/XP
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 5.6 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 103
Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Aynı Dosyaları ve E-Postaları Bulma ve Silme Programı

NoClone Free Edition programı bilgisayarlar için oldukça faydalı ve ihtiyaç duyulan bir program. Eğer bilgisayarınızda aynı dosyadan birden fazla olduğunu, aynı isimle başka dosyalarda olduğunu yada aynı içeriğe sahip Outlook e-mailleri olduğunu düşünüyorsanız ve bunlardan kurtulmak istiyorsanız NoClone Free Edition programı tam size göre. Çünkü NoClone Free Edition programı bilgisayarlardaki bu şekilde benzer dosyaları ve aynı içeriğe sahip e-postaları bulmak ve taramak için geliştirilmiş bir program. Üstelik ücretsiz.

Bu şekilde yaptığınız taktirde bilgisayarınızda da depolama alanı artacaktır. Ayrıca böyle dosyalar bilgisayarınızı şişirdiği için temizlemeden sonra bilgisayarınızın hızında da artış olacaktır. İnternet kullanmayan bilgisayar kullanıcılarında bu durum çok az olsa da özellikle internet kullanan bilgisayar kullanıcıları için gerekli bir program. Çünkü internetten indirdiği dosyaların benzer olup olmadığını kişi anlayamayabilir. Ama NoClone Free Edition programı bu gibi benzer dosyaları anında bulur ve isterseniz bunları siler. Bulunan bu dosyalar resim, müzik, video, dosya, döküman, klasör gibi her türlü veri olabilir.

“NoClone Free Edition” Ekran Görüntüleri

NoClone Free Edition-1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

NoClone Free Edition İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.