Nokia Lumia 1520 Zil Seslerini Ücretsiz İndirin!

Sponsorlu Bağlantılar

Lumia 1520 Yeni Zil Sesleri

Tablet telefon olarak bilinen Nokia’nın phablet versiyonu Lumia 1520, daha satışa çıkmadan müzikleri internetten indirilmeye sunuldu. Nokia Lumia 1520 modeli ile birlikte gelen yeni zil seslerini şimdiden indirebilir ve telefonlarınızda kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Önümüzdeki Cuma günü ABD’de satışa sunulacak olan Lumia 1520 phabletin zil seslerini WindowsMania isimli web sitesi yayımladı. Geçtiğimiz günlerde AT&T çalışanları tablet telefonu henüz resmi satışa çıkmadan bir kadına satmışlardı ve bu olay büyük yankı uyandırmıştı. Şimdi de Lumia 1520’nin zil sesleri cihaızın kendisinden önce internette yer almaya başladı.

Nokia Lumia 1520 - 3

Lumia 1520’nin ROM’una erişmeyi başaran WindowsMania sitesi tablet telefon ile beraber gelen zil seslerini internete servis etti. 20 MB boyuta sahip müzikleri hemen siz de indirebilirsiniz.

Nokia’nın özellikle reklamlarda kullandığı zil sesleri de bu pakette yer alıyor. Ayrıca Lumia modellerinde kullanılan diğer zil sesleri de var. Sizde bu zil seslerini Lumia telefonunuza indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki kullanın.

Lumia 1520 zil seslerini indirmek için tıklayın…

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Nokia Lumia 1520 Zil Seslerini Ücretsiz İndirin! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.