Nokia Lumia Modelleri İçin Kablosuz Şarj Cihazı ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Kablosuz Şarj Aleti Ortaya Çıktı!

Nokia en sonunda Lumia modelleri için beklenen kablosuz şarj aletlerini tanıttı. Geçen yıl Nokia Lumia 820 ve 920 modelleri ile birlikte gelen kablosuz şarj teknolojisi bu kablosuz şarj cihazları ile birlikte kullanılmaya başlanacak. Oldukça küçük olan bu şarj aletlerinden birisi kablosuz olarak gelirken bir diğeri de USB destekli geliyor. Bunlarla birlikte Nokia tarafından bir de şarj depolayıcı tanıtıldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Ayrıca bakınız: Nokia Şarj Depolayıcı ve Fiyatı

DT 601 Kablosuz Şarj Cihazı

Küçük olmaları ile dikkat çeken bu kablosuz şarj cihazlarından DT 601 modeli, sadece 65 mm çapında ve 9 mm kalınlığında. Hem şıklık hemde kolay taşınabilirliği düşünülen bu kablosuz şarj cihazı büyük beğeni toplayacak.

DT 601 Kablosuz Şarj Cihazı

Bu kablosuz şarj cihazları sarı, açık mavi, parlak kırmızı, siyah ve beyaz renk seçenekleri ile geliyor. Aynı zamanda kablosuz şarj cihazı 1.5 m uzunluğunda aynı renk USB kablo ile beraber veriliyor.

DT 601 Kablosuz Şarj Cihazı USB

Bu ay itibari ile Asya-Pasifik ülkelerinde satışa sunulacak olan bu kablosuz şarj cihazı, Avrupa ve Amerika’da ise önümüzdeki aylarda satışa sunulacak. Kablosuz şarj cihazının fiyatı ise 29 Euro olarak belirlenmiş.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Nokia Lumia Modelleri İçin Kablosuz Şarj Cihazı ve Fiyatı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.