Nokia Lumia Modelleri İçin Şarj Depolayıcı ve Fiyatı

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia Şarj Depolayıcı

Nokia en sonunda Lumia modelleri için beklenen kablosuz şarj aletlerini ve şarj depolayıcısını tanıttı. Geçen yıl Nokia Lumia 820 ve 920 modelleri ile birlikte gelen kablosuz şarj teknolojisi bu kablosuz şarj cihazları ile birlikte kullanılmaya başlanacak. Oldukça küçük olan bu şarj depolayıcı ceplere sığacak ve istediğiniz her yere bu şarj depolayıcıyı da götürebileceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia’nın kablosuz şarj cihazı da  ekstradan USB kablo ile birlikte geliyor.

Ayrıca bakınız: Nokia Kablosuz Şarj Cihazı ve Fiyatı

DC-19 Şarj Depolayıcı

Nokia’nın yeni ürünlerinden birisi olan şarj depolayıcı elektrik olmayan ortamlarda imdadınıza koşacak. Ev yada iş yeri dışında telefonunuzun bataryası biterse daha öncede depolamış olduğunuz şarj depolayıcı DC-19 ile telefonunuzu şarj edebileceksiniz. Bu depolayıcı telefonu Micro USB üzerinden şarj ediyor ve yine Micro USB üzerinden kendisi şarj oluyor.

DC-19 Noki Şarj Depolayıcı

DC-19 şarj depolayıcının kapasitesi ise 3200 mAh. Yani 3200 mAh bir batarya yanınızda olacak. DC-19 isimli depolayıcı 24.5 mm çapına sahip bir silindir.

DT 601 Kablosuz Şarj Cihazı USB

99.5 mm uzunluğa sahip bu şarj depolayıcı sarı, açık mavi ve beyaz renk seçeneklerine sahip. Eylül ayı sonlarında satışa sunulacak olan şarj depolayıcı 29 Euro fiyat etiketine sahip olacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Nokia Lumia Modelleri İçin Şarj Depolayıcı ve Fiyatı İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.