Nokia S40 ve Nokia S60 Telefonlarda WhatsApp Nasıl Doğrulanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Nokia S40 – S60 Doğrulama Sorunu

Nokia S40 ve S60 kullanıcıları için hazırladığımız bu yazıda WhatsApp kurulumu ve doğrulama sorunlarına bazı yanıtlar bulabilirsiniz. Özellikle ilk kurulum sonrasında yaşanan doğrulama kodu alamama sorunu, Nokia S40 ve Nokia S60 kullanıcıları tarafından sıklıkla dile getiriliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Basit birkaç adımda Nokia S40 ve S60 telefonlarda WhatsApp doğrulama işlemini yapabilir, SMS hizmeti ve internet bağlantınızda sorun olmaması durumunda doğrulama kodunu alabilirsiniz.

nokia whatsapp uygulaması

Nokia S40 Telefonlarda WhatsApp Nasıl Doğrulanır?

Nokia S40 telefonlarda WhatsApp doğrulama işlemini yapmak için öncelikle uygulamayı resmi sayfa üzerinden indirin ve kurun.

WhatsApp S40 Messenger - Symbian
Nokia İçin Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması

Daha sonra doğrulama ekranına gelerek telefon numaranızı ve ülke kodunu doğru bir biçimde girdiğinizden emin olun.

İkinci adımda internet bağlantınızın açık ve aktif olduğunu kontrol edin. Ayrıca doğrulama aşamasında dolaşımda olmadığınızdan emin olun. Deneme amaçlı ülke kodu da dahil olmak üzere WhatsApp üzerine girdiğiniz numaraya doğrulama SMS’i gönderin.

nokia s40 whatsapp

Desteklenen bir cihaz kullanmanız durumunda doğrulama kodu SMS yoluyla iletilecektir. Eğer SMS yoluyla doğrulama kodunu alamazsanız çağrı alarak sesli mesaj ile WhatsApp’ınızı doğrulayabilirsiniz.

Nokia S60 Telefonlarda WhatsApp Nasıl Doğrulanır?

Nokia S60 telefonlarda S40 telefonlara benzer şekilde doğrulama işlemi yapılmaktadır. Öncelikle uygulamanın güncel bir sürümünü yükleyin ve doğrulama ekranına gelerek numaranızı uluslar arası biçimde girdiğinize emin olun.

WhatsApp Messenger - Symbian
Nokia Telefonlar İçin WhatsApp

İkinci adımda internet bağlantınızın açık ve aktif olduğunu doğrulayarak dolaşımda olmadığınızı kontrol edin ve SMS mesajı ile doğrulama kodunun gelmesini bekleyin. Desteklenen bir telefon kullanıyor ve SMS yoluyla WhatsApp doğrulama mesajını alamıyorsanız çağrı yöntemi ile sesli mesaj kullanarak doğrulama kodunu alabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Nokia S40 ve Nokia S60 Telefonlarda WhatsApp Nasıl Doğrulanır? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.