NOOK – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 15 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 241
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Kitap, Dergi, Gazete ve Karikatür Okuma Uygulaması

NOOK uygulaması, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir kitap arşiv uygulamasıdır. Android akıllı telefon ve tabletlerinizden ücretsiz bir şekilde 1 milyondan fazla kitap, dergi, gazete ve karikatür bulabileceğiniz NOOK uygulamasında toplamda 3 milyondan fazla kitap, dergi, gazete ve karikatür bulunmaktadır.

Uygulamaya ister Android cihazınızdan Microsoft hesabınızla giriş yapın isterseniz yeni üye kaydı yapın. NOOK uygulamasına kayıt olduktan sonra otomatik olarak size 4 tane dergi veriliyor. İstediğiniz zaman Android cihazınızda kütüphanenizden bunları okuyabilirsiniz. NOOK uygulaması ile bir şeyler okumak isterseniz yazı fontunu, uygulama temasını, yazılar arasındaki boşlukları gibi okuma alanınızı tamamen özelleştirebiliyorsunuz.

Android akıllı telefonunuzda ve tabletinizde okuyacağınız kitap, dergi, gazete ve karikatürünüzü eğer isterseniz bilgisayarınızdan yada OneDrive üzerinden PDF olarak açıp okuyabilirsiniz. Okuduğunuz kitap, dergi, gazete ve karikatürlere not ekleyebileceğiniz gibi arama yapma imkanınız da var.

“NOOK” Ekran Görüntüleri

Nook-2 Nook-1 Nook-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

NOOK – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.