NOOK – iOS

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 25.1 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 42
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin e-Kitap Okuma Uygulaması

NOOK uygulaması, iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir kitap arşiv uygulamasıdır. iOS akıllı telefon ve tabletlerinizden ücretsiz bir şekilde 1 milyondan fazla kitap, dergi, gazete ve karikatür bulabileceğiniz NOOK uygulamasında toplamda 3 milyondan fazla kitap, dergi, gazete ve karikatür bulunmaktadır.

Uygulamaya ister iOS cihazınızdan Microsoft hesabınızla giriş yapın isterseniz yeni üye kaydı yapın. NOOK uygulamasına kayıt olduktan sonra otomatik olarak size 4 tane dergi veriliyor. İstediğiniz zaman iOS cihazınızda kütüphanenizden bunları okuyabilirsiniz. NOOK uygulaması ile bir şeyler okumak isterseniz yazı fontunu, uygulama temasını, yazılar arasındaki boşlukları gibi okuma alanınızı tamamen özelleştirebiliyorsunuz.

iOS akıllı telefonunuzda ve tabletinizde okuyacağınız kitap, dergi, gazete ve karikatürünüzü eğer isterseniz bilgisayarınızdan yada OneDrive üzerinden PDF olarak açıp okuyabilirsiniz. Okuduğunuz kitap, dergi, gazete ve karikatürlere not ekleyebileceğiniz gibi arama yapma imkanınız da var.

“NOOK” Ekran Görüntüleri

Nook-3 Nook-2 Nook-1

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

NOOK – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.