Norton Antivirüs Programını Kaldıramıyorum, Ne Yapabilirim?

Norton Antivirüs programını normal yollardan kaldıramıyorsanız yapmanız gereken şey Norton Kaldırma Aracı’nı kullanmaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Antivirüs Kaldırma Sorunları

Genellikle Antivirüs programları Denetim Masası > Program Ekle/Kaldır üzerinden kolaylıkla silinebilmektedir. Ancak bazı durumlarda arka planda çalışan bir uygulama ya da Antivirüs’ün yaptığı herhangi bir işlem programı kaldırmanıza izin vermez. Bu gibi durumlarda Kaldırma Araçlarından faydalanmak yararlı olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Norton Antivirüs Programını Nasıl Kaldırabilirim?

Norton Kaldırma Aracı, bilgisayarınızda yüklü olan tüm Norton ürünlerini silecektir. Örneğin başarısız bir yükleme ya da zarar görmüş bir dosya nedeniyle programı silmeniz gerektiğinde Norton Kaldırma Aracını kullanabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken temel husus Norton Kaldırma Aracı’nın 2003, 360 ve 12.0 sürümleri ile uyumlu olmasıdır. Bilgisayarınızda pcAnwhere ya da WinFax yüklü ise öncelikle bu programları kaldırmayı unutmayın.

norton kaldırma aracı

Buradan Norton Kaldırma Aracını indirdikten sonra dosyayı masaüstüne kaydedin. Diğer işlemleri tamamlayıp aracı çalıştırın ve ekranda yazılı olan tüm talimatları izleyin. İşlem tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatın ve Norton ürününü tekrar yüklemek isterseniz ekranda yazılı olan talimatları uygulayarak yükleme işlemini yapın. Unutmayın geçerli Norton sürümünü silebilmeniz için yüklü olan diğer uygulamaları kaldırmalısınız.

Norton 360
Kapsamlı Antivirüs Programı
Norton AntiVirus
Türkçe Antivirüs Programı
Norton Internet Security
Gelişmiş İnternet Güvenlik Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Norton Antivirüs Programını Kaldıramıyorum, Ne Yapabilirim? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.