NQ Mobile Security& Antivirus

Son Sürüm

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.1 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 10 sene Önce
  • İndirme Sayısı 34
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Güvenlik ve Antivirüs Uygulaması

Android telefonunuzu zararlılara ve virüslere karşı NQ Mobile Security& Antivirus uygulaması ile koruyabilirsiniz. Hem güvenlik hemde antivirüs uygulaması olan NQ Mobile Security& Antivirus, ücretsiz olarak sunuluyor.

Hem telefonunuzu hemde tabletinizi virüslere, trojanlere, korsanlara ve kötü amaçlı diğer yazılımlara karşı güvence altına alabilirsiniz. ,Bütün bu yazılımların telefonunuza bulaşmasını engeller ve bulaşanları da temizleyerek kaldırır.

Uygulama telefonunuzdaki uygulamaları tarar ve güvenliği kontrol altına alır.İnternette gezinirken karşınıza çıkabilecek tehlikelerden kimlik avcılığı, dolandırıcılık, zararlı siteler ve kötü amaçlı yazılımlar için web kalkanı sunar. İndirmelerinizin zararlı olanlarını engeller.

Arama ve SMS Engelleyici özelliği sayesinde spam niteliğindeki mesajları siler ve taciz amaçlı aramaları engeller.Aynı zamanda kara listeye aldığınız numaraları ve kişileri filtreler.Ve bu kişi ve numaraları uygulama üzerinden görüntüleyebiliyorsunuz.İsterseniz sadece beyaz listeye aldığınız kişi ve numaralar size ulaşabilir.

Premium sürümlere özgü otomatik virüs veritabanı güncellemesi yapar, telefonunuzun dinlenmesini önler ve güvenli internet bankacılığı sunar.Yine premium sürümü için hırsızlık önleme özellikleri de mevcuttur.

Ve daha bir çok özelliği ile çok gelişmiş bir güvenlik ve antivirüs uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

NQ Mobile Security& Antivirus İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.