Obscure

Son Sürüm

Android cihazlarda yazılı mesajlarınızın yanı sıra fotoğraf gönderebileceğiniz bir uygulama. Üstelik fotoğraflara efekt uygulayabiliyor ve resimler üzerinde değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 11 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 31
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Fotoğraflı Mesajlaşma Uygulaması

Obscure uygulaması Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş resimli mesajlaşma uygulamasıdır.Yani kısa mesajın resimli hali diyebiliriz. Tabi kuru kuruya resimleri paylaşmıyorsunuz. Resimler üzerinde birçok eğlenceli işlemler yapmanıza olanak sağlayan bu uygulama ile mesajlaşacağınız resimler üzerinde birçok eğlenceli değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Uygulama ayrıca kullanıcıların gizliliklerine önem veriyor. Ücretsiz olan ama Türkçe dil desteği bulunmayan bu uygulama son derece eğlenceli olabiliyor. İster resimlerinizi isterseniz o anda çektiğiniz fotoğrafları paylaşabileceğiniz bir uygulama. Uygulamada birçok filtreleme seçeneğiniz de var. Eğer isterseniz resimleri uygulamadan çıkmadan sosyal ağlarda da paylaşabilirsiniz.

Uygulamanın en güzel özelliklerinden birisi de gönderilen fotoğraflara uygulanan efektler, değişiklikler diğer kullanıcılar tarafından kaldırılabiliyor olması. Böylece diğer kullanıcılar da fotoğrafların orjinal halini görebiliyorlar. Normal bildiğimiz yazılı mesajın yanı sıra resimlere efekt uygulayarak, üzerlerinde değişiklikler yaparak fotoğraf paylaşmak son derece önemli bir özellik.

Obscure Video

Sponsorlu Bağlantılar

Obscure Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Obscure İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.