Ocean Sounds Relax n Sleep – Android

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android (Telefon/Tablet)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 12 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 66
Sponsorlu Bağlantılar

Android için Okyanus ve Deniz Sesi Uygulaması

Ocean Sounds Relax n Sleep uygulamasını Android işletim sistemli cihazlarınıza indirerek kendinizi okyanusun derinliklerinde hissettirebilecek bir uygulama edinebilirsiniz. Uygulama ile cihazınızdan çıkan okyanus sesleri sizleri rahatlatacak ve doğa ile iç içe olduğunuz hissini verecek. Uygulamadan çıkan deniz sesi, martı sesi, okyanus sesi gibi sesleri dilerseniz kulaklığınız da isterseniz de telefonunuzun hoparlöründe dinleyebilirsiniz.

Ocean Sounds Relax n Sleep uygulaması sağlığınız açısından da oldukça mükemmel bir uygulamadır. Uyku problemi çekiyorsanız uyumadan önce açacağınız bu uygulama ile güzel bir uykuya dalabilirsiniz. Günün stresinden sizleri arındıracak bu uygulama ile bir nevi yoga yapabilirsiniz. Uygulamanın sunduğu farklı okyanus sesi seçeneklerinden birini seçerek kendinize ayırdığınız bu özel anları doğayla iç içe yaşayabilirsiniz.

Ocean Sounds Relax n Sleep’in bir diğer güzel özelliği sunduğu okyanus seslerinden alarm sesi yapabilmenize imkan vermesidir. Ayrıca uygulama ile birlikte okyanus temalı ücretsiz bir duvar kağıdı da gelmektedir.

“Ocean Sounds Relax n Sleep” Ekran Görüntüleri:

Ocean Sounds Relax n Sleep - Android 1 Ocean Sounds Relax n Sleep - Android 2 Ocean Sounds Relax n Sleep - Android 3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ocean Sounds Relax n Sleep – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.