Off Road Drift Series – Android

Android akıllı telefonlarınızda ve tabletlerinizde birbirinden zorlu rakiplerle drift yarışları yapabileceğiniz bir yarış oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Android
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 38 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 22
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Drift Yarışları Oyunu

Off Road Drift Series oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir drift oyunudur. Zorlu rakiplerin yanı sıra zorlu yarış pistleri ile de dikkat çeken bir oyun. Gerçek fizik tabanlı Off-Road yarışlarında yarışmaya ne dersiniz? Bu drift yarış oyununda 3 farklı off road yarışçısı ile 7 farklı ortamda yarışacaksınız.

Bu oyunda büyük sıçramalar ve birbirinden ihtişamlı drift hareketleri yapacaksınız. Siz drift hareketlerini yaptıktan sonra geridekilere sizin tozunuzu yutmak kalacak. Ama bu durum rakipleriniz içinde geçerli. Eğer geride kalırsanız rakiplerinizin tozunu siz yutacaksınız. Gerçekçi çarpışmaların yaşanacağı bu oyunu severek oynayacaksınız.

Oyunu oynarken ekranın sol tarafında sağ-sol yön hareketlerini vereceğiniz ok işaretleri bulunmakta. Ekranın sağ tarafında ise gaz ve fren pedalları mevcut. Ekranın en üstünde ise yarışan yarışçı sayısı, tur sayısı ve yarış süresi bilgileri yer almakta.

“Off Road Drift Series” Ekran Görüntüleri

“Off Road Drift Series” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Off Road Drift Series – Android İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.