Off Road Drift Series – Windows 8

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda birbirinden zorlu rakiplerle drift yarışları yapabileceğiniz bir yarış oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows 8/8.1
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 46.9 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 28
Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 İçin Drift Yarışları Oyunu

Off Road Drift Series oyunu Windows 8 işletim sistemli tablet ve bilgisayarlar için geliştirilmiş bir drift oyunudur. Zorlu rakiplerin yanı sıra zorlu yarış pistleri ile de dikkat çeken bir oyun. Gerçek fizik tabanlı Off-Road yarışlarında yarışmaya ne dersiniz? Bu drift yarış oyununda 3 farklı off road yarışçısı ile 7 farklı ortamda yarışacaksınız.

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda oynayacağınız bu oyunda büyük sıçramalar ve birbirinden ihtişamlı drift hareketleri yapacabilirsiniz. Siz drift hareketlerini yaptıktan sonra geridekilere sizin tozunuzu yutmak kalacak. Ama bu durum rakipleriniz içinde geçerli. Eğer geride kalırsanız rakiplerinizin tozunu siz yutacaksınız. Gerçekçi çarpışmaların yaşanacağı bu oyunu severek oynayacaksınız.

Windows 8 tablet ve bilgisayarlarınızda bu oyunu oynarken ekranın sol tarafında sağ-sol yön hareketlerini vereceğiniz ok işaretleri bulunmakta. Ekranın sağ tarafında ise gaz ve fren pedalları mevcut. Windows 8 tablet ve bilgisayarınızın ekranının en üstünde ise yarışan yarışçı sayısı, tur sayısı ve yarış süresi bilgileri yer almakta.

“Off Road Drift Series” Ekran Görüntüleri

“Off Road Drift Series” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Off Road Drift Series – Windows 8 İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.