Off Road Drift Series – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızda birbirinden zorlu rakiplerle drift yarışları yapabileceğiniz bir yarış oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 48 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 21
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Drift Yarışları Oyunu

Off Road Drift Series oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir drift oyunudur. Zorlu rakiplerin yanı sıra zorlu yarış pistleri ile de dikkat çeken bir oyun. Gerçek fizik tabanlı Off-Road yarışlarında yarışmaya ne dersiniz? Bu drift yarış oyununda 3 farklı off road yarışçısı ile 7 farklı ortamda yarışacaksınız.

Windows Phone cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda büyük sıçramalar ve birbirinden ihtişamlı drift hareketleri yapacabilirsiniz. Siz drift hareketlerini yaptıktan sonra geridekilere sizin tozunuzu yutmak kalacak. Ama bu durum rakipleriniz içinde geçerli. Eğer geride kalırsanız rakiplerinizin tozunu siz yutacaksınız. Gerçekçi çarpışmaların yaşanacağı bu oyunu severek oynayacaksınız.

Windows Phone cihazlarınızda bu oyunu oynarken ekranın sol tarafında sağ-sol yön hareketlerini vereceğiniz ok işaretleri bulunmakta. Ekranın sağ tarafında ise gaz ve fren pedalları mevcut. Windows Phone cihazınızın ekranının en üstünde ise yarışan yarışçı sayısı, tur sayısı ve yarış süresi bilgileri yer almakta.

“Off Road Drift Series” Ekran Görüntüleri

“Off Road Drift Series” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Off Road Drift Series – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.