Okey – Windows Phone

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 2 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 410
Sponsorlu Bağlantılar
2.5/5, Toplam: 2 kişi

Windows Phone İçin Okey Oyunu

Akıllı telefonlar için geliştirilmiş okey oyunlarından birisi de bu oyun. Bu okey oyunu hem tek kişilik hemde çok kişilik oynanabiliyor. Eğer tek kişilik oynamak isterseniz bilgisayara karşı oynayacaksınız. Kazandığınız her oyunda puan alırsınız ve bu puanlar kaydedilir. Ama birden fazla kişi ile oynamak isterseniz öncelikle masanızın nasıl olacağını seçmelisiniz. İki türlü okey masası var. Birisi çipli masa diğeri ise puanlı masa.

Masanızı seçtikten sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyun oynarken oynadığınız oyuncularla ister özel pencerelerde isterseniz masa üzerinden sohbet edebilirsiniz. Çoklu oyun bölümünde oyuna başlamak için illa 4 kişi olmasına gerek yok. İki kişi bile olsanız oyuna beklemeden başlayabilirsiniz. En son yapılan güncellemede (1.05 versiyonu) bir çok sorunda giderildi. Bunlar face dil ayarlaması, çip alımı, çip TL, $ para gösterimi.

Okey taşlarını ister tutup götürün isterseniz sadece tıklayın. Facebook’a uyumlu bir hale getirilen oyuna oyundan çıkmak için çıkış butonu eklendi. Oynadığınız oyunun masa arkaplanını kendinize göre değiştirebilirsiniz. Ayrıca oyuna girdikten sonra kendi resminizi oyuna ekleyebilirsiniz.

“Okey” Ekran Görüntüleri

Okey-wp1 Okey-wp2 Okey-wp3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Okey – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.