One Media Player

One Media Player programı ile Windows 8.1 işletim sistemli cihazlarınızda bütün medya dosyalarınızı rahatlıkla oynatabilirsiniz. Sahip olduğu özelliklerin keşfedin.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8.1/8 İçin Ücretsiz Medya Oynatıcı

One Media Player programı isminden de anlaşılacağı gibi bir medya oynatıcı programdır. Yani her türlü filmlerinizi izleyip ve her türlü müziklerinizi dinleyebileceğiniz bir program. Yalnız bu One Media Player programı Windows 8.1 için geliştirilmiş bir program. Program hem YouTube ile hemde SoundCloud ile entegrasyonlu.

One Media Player programı kullanırken filmlerinizi yada müziklerinizin formatlarının artk sorun olmayacak. Desteklediği birçok format sayesinde bütün medya dosyalarınızı sorunsuz açar. Ekolayzer desteği sunan programın arka planda çalma özelliği de mevcut. Ayrıca arama özelliği ile aradığınız film ve müzikleri anında bulabilir, sevdiğiniz şarkıcıların videolarını YouTube’dan izleyebilirsiniz.

Desteklenen Video Formatları

“.3g2”, “.3gp2”, “.3gp”, “.3gpp”, “.m4v”, “.m4a”, “.mp4v”, “.mp4”, “.mov”, “.m2ts”, “.asf”, “.wm”, “.wmv”, “.avi”, “.flv”, “.mkv”, “.vob”, “.qt”, “.m4b”, “.m4p”., “.m4r”, “.3ga”, “.ts”, “.f4v”, “.hdmov”, “.moov”, “.mpeg”, “.mpg”, “.mpe”, “.mpg2”, “.mpeg1”, “.mpeg4”, “.divx”, “.dvr-ms”, “.ogv”, “.mxf”, “.m2p”, “.mts”, “.rm”, “.rmv”.

Desteklenen Ses Formatları

“.mp3”, “.wav”, “.m4a”, “.wma”, “.aac”, “.adt”, “.adts”, “.ac3”, “.ec3”, “.amr”, “.au”, “.aiff”, “.aif”, “.aifc”, “.caf”, “.qcp”, “.wave”.

“One Media Player” Ekran Görüntüleri

One Media Player-1 One Media Player-2 One Media Player-3

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

One Media Player İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.