Onefootball

Son Sürüm

Symbian cihazlarınızda 100’den fazla futbol liginin yer aldığı maç sonuçlarını, maç yorumlarını, kadro ve karşılaşma zamanları gibi bir çok bilgiyi canlı canlı bulacağınız bir futbol uygulamasıdır.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Symbian
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 75
Sponsorlu Bağlantılar

Nokia İçin Futbol Haberleri Uygulaması

Onefootball uygulaması akıllı telefonunuz için en kapsamlı futbol uygulamasıdır. Bir futbol uygulaması futbol severler için bir zorunluluktur. Bu uygulama 100’den fazla uluslararası futbol ligini kapsamaktadır ve eşsiz ayrıntılar ile mücadeleler canlı. Detaylı oyuncu profilleri ile canlı maç sonuçlarını, maç yorumlarını, anlık haberleri, canlı tabloları, takım kadrolarını bulabileceğiniz kapsamlı bir uygulamadır.

Onefootball uygulaması, Symbian işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir futbol haberleri uygulamasıdır. Symbian cihazlarından hem Türkiye’den hemde dünyadan bütün futbol haberlerini bulabileceğiniz, maç sonuçlarını canlı olarak öğrenebileceğiniz, yapılan transferleri anında öğrenebileceğiniz ve videolarında yer aldığı ücretsiz bir uygulama.

Oldukça kapsamlı hazırlanmış bu uygulamayı dünya çapında 14 milyon kullanıcı kullanmakta. Symbian akıllı telefonlarınızdan ve tabletlerinizden taraftarı olduğunuz takım ile ilgili en son gelişmeleri anında öğrenebilirsiniz. Ayrıca yine Symbian cihazınızdan maçlarla ilgili basın toplantıları ve röportaj videolarını da bulabilirsiniz. En güzeli maçların özetlerini Symbian akıllı telefon ve tabletinizden izleyebilirsiniz.

NOT: UYGULAMA MAĞAZADAN KALDIRILMIŞTIR. MAĞAZA ANA SAYFASINA YÖNLENDİRİLECEKSİNİZ.

“Onefootball” Nasıl Kullanılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Onefootball İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.