Online Apple Store Türkiye Mağazası Açıldı!

Sponsorlu Bağlantılar

Türkiye’de App Store Açıldı!

Türkiye‘de resmen faaliyet göstermeye başlayan Apple en sonunda online Türkiye mağazasını da açtı. Online App Store mağazasını dün resmen kullanıma sunan Apple, bundan böyle ürünlerini bu mağaza üzerinden online bir şekilde satacak.

Sponsorlu Bağlantılar

Artık fahiş fiyatlara iPhone ve iPad satın almak yerine Apple’ın kendi mağazası üzerinden online bir şekilde uygun fiyata satın alabileceksiniz. Apple’ın online mağazası App Store üzerinden bundan böyle iPhoneiPadiMACiPod gibi tüm Apple ürünlerini ve aksesuarları satın alınabilecek.

Uzman önerilerinden faydalanabileceğiniz ve Apple ürünlerini resmi yollarla daha uygun fiyata satın alabileceğiniz Online App Store mağazası son Apple ürünleri olan iPhone 5S, iPhone 5C, yeni Retina ekranlı MacBook Pro, MacBook Air ve iPod RED gibi en ürünleri de satın almak mümkün.

App Store Türkiye

12 taksit imkanı da sunan App Store mağazası aynı zamanda özel ürünlerle birlikte üçüncü taraf aksesuarların da satışını yapıyor. Ayrıca banka havalesi ile nakit ödemeye yapanlara indirim fırsatları da sunuluyor.

Ayrıca müşteri desteği de sunana mağaza, müşterilerin en doğru ürünleri bulmalarını sağlıyor. Hem online sohbet desteği hemde telefonla destek gibi seçenekler sunuluyor.

Türkiye’de aılan App Store mağazası sayesinde Apple ürünleri ülkemize biraz daha hızlı gelecek, diğer mağazaların 3500 TL gibi fiyatlara sattığı Apple ürünlerini artık görmeyeceğiz ve teknik destek ve garanti gibi sorunlar çok daha hızlı çözülecek.

Türkiye Apple Store‘a buradan ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Online Apple Store Türkiye Mağazası Açıldı! İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.