Online Kafa Topu

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinize yükleyeceğiniz popüler kafa topu oyunu ile ister tek başınıza ister arkadaşlarınıza karşı isterseniz diğer oyunculara karşı kafa topu oyununu oynayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 73.3 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 499
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Kafa Topu Oyunu

5/5, Toplam: 1 kişi

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilmiş Online Kafa Topu oyunu bir kafa topu oyunudur. İnternette online olarak oynanan popüler kafa futbolu oyunu artık iOS cihazlarınızda. Yerli yapım olan bu oyunu App Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyunu iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizden tek başınıza oynayabileceğiniz gibi arkadaşlarınız ile ve diğer oyuncularla da oynayabiliyorsunuz. Oyunun kontrolleri basit ve kolay. Oyuna başlamadan önce takımınızı seçiyorsunuz ve eğer isterseniz kendinize özel formalar tasarlayabilirsiniz. Daha sonra iOS cihazınızdan istediğiniz bir sezona katılarak maçlara çıkıyorsunuz ve maç kazanarak puanınızı yükseltmeye çalışıyorsunuz.

Sezonlar sadece 10 gün sürüyor. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinzde kazandığınız her maç içi 3 puan, beraberlik için 1 puan kazanıyor ve yenilgi için 2 puan kaybediyorsunuz. Oyun grafikleri ve ses efektleri çok güzel ve oyununuzu oynarken birçok bonus ile rakibinizi etkisiz hale getirmeye çalışıyorsunuz.

Online Kafa Topu Video

Sponsorlu Bağlantılar

Online Kafa Topu Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Online Kafa Topu İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.