Online Soccer Manager (OSM)

Son Sürüm

Online Soccer Manager (OSM) oyunu futbolseverler için harika bir menajerlik oyunudur. Favori futbol takımınızı seçin ve menajerlik yeteneklerinizi ortaya koyarak şampiyonluklar yaşayın.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 6.0 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 85 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.897
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad için Menajerlik Oyunu

4.67/5, Toplam: 3 kişi

2000’li yıllarda büyük bir kitle tarafından takip edilen ve son dönemde daha iyi grafikler ile artık bir oyundan fazlasını sunan menajerlik oyunları, masaüstü versiyonlarından sonra şimdide mobil cihazlarda takip ediliyor. Bu oyunlardan birisi olan ve gerçekçi menajerlik deneyimi sunan Online Soccer Manager Gamebasics BV tarafından iOS platformuna sunulan oyunlardan birisidir. Oyunun sunduğu özellikler yanında sahip olduğu Türkçe dil desteği ile ilgi çekici olduğunu söylemeliyiz.

Gelişmiş Takım Kontrol Seçenekleri

Dünya genelinde dört milyondan fazla kullanıcı tarafından tercih edilen Online Soccer Manager, basit ve kullanıcı dostu menüleri ile keyifli bir menajerlik deneyimi sunuyor. Oyunun diğer menajerlik oyunlarından en önemli farkı ise yalnızca tek sezonluk içeriğe sahip olmasıdır.

Oyunu indirip oynamaya başladığınızda her sezon farklı bir takımı çalıştırmak ve geliştirmek zorundasınız. Her ne kadar bu bir dezavantaj gibi görünse de bir süre sonra yeteneklerinizi gösterme konusunda önemli bir avantaj sağlıyor. Sizde mobil ortamda menajerlik deneyimi yaşamak istiyorsanız Online Soccer Manager’e mutlaka göz atmalısınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Online Soccer Manager (OSM) İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.