OrangeBall

Son Sürüm

iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletlerinizde Türk yapımı bu oyun hem eğlenceli hemde bağımlılık yapıcı bir oyun. Oyunun kahramanı ise bir portakal.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS 4.3 ve üzeri
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 48.6 MB
  • Tarih 7 sene Önce
  • İndirme Sayısı 24
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Portakal Oyunu

OrangeBall oyunu iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletler için geliştirilen sıradışı bir beceri oyunudur. Aynı zamanda arcade ve bulmaca türlerini de içinde barındıran bu oyun tamamen ücretsizdir. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde oynayacağınız bu oyun hoş oyun grafiklerine sahip, oynaması oldukça kolay ve yerli bir oyun yapımcısı tarafından geliştirilmiştir.

Adından anlaşılacağı gibi oyunda bir portakalı yönlendiriyoruz. Portakalın amacı ise unutulduğu için bir an önce diğer portakalların yanına gidebilmek. Ama diğer portakalların yanına gitmek hiç de öyle kolay değil. Geçmesi gereken birçok zorlu engeller var. iPhone/iPod touch akıllı telefon ve iPad tabletinizde eğlenerek oynayacağınız bu oyunun başları biraz fazla basit ama ilerledikçe ne kadar zor bir oyun olduğunu anlayacaksınız.

Bir yandan engelleri geçmeye çalışırken diğer yandan da karşınıza çıkan bulmacaları çözmeniz gerekecek. Hem gece hemde gündüz oynayabileceğiniz bu oyunda portakalın çok fazla suya ihtiyacı var. Bu yüzden oyunda gördüğünüz bütün suları almaya çalışın. Ayrıca iOS cihazınızda oynadığınız bölümü mümkün olduğunca kısa sürede geçmelisiniz.

OrangeBall Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

OrangeBall İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.