Order and Chaos Duels – iOS

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda sihirli kağılardaki savaşçılarla stratejiler geliştirip savaşlar yapacağınız bir kağıt oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 379 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 30
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Kağıtlarla Savaş Oyunu

Order and Chaos Duels oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir kağıt oyunudur. Ama savaşların ve duelloların yapıldığı bir kağıt oyunu. Oyunda birbirinden güçlü birçok savaşçı var. Her birinin kendine özgü güçleri var. Siz iOS cihazlarınızda bu savaşçıların olduğu kağıtları alıp meydan okumalara katılıyorsunuz ve sırayla güçlerinizi kullanıyorsunuz.

iOS cihazlarınızda oyuna başlarken size bir takım kağıtlar veriliyor ve bu kağıtların üzerlerinde belirli güçlere sahip savaşçılar var. Bu güçler kağıt üzerinde gösterilmekte. Ayrıca savaşın yapılacağı savaş alanının orta bölümünde de 5 adet kağıtları koyabileceğiniz alan bulunmakta. Sağ ve sol bölümlerde ise 2’şer adet bölüm var. iOS cihazlarınızda rakibinizin kağıtlarını görmüyorsunuz ve sonra sırasıyla hamlelerinizi yapıyorsunuz. Ama her hamle yapılırken doğru kağıdı seçerseniz güçleriniz artacaktır. Tabi bu durum rakibiniz içinde gerçerli. Bu oyunda size verilen bir süre var. Bu süre içinde hanginiz daha çok savaşçı yenerseniz o kazanıyor.

iOS cihazlarınızda sihirli özelliklere sahip bu kartların yer aldığı bu oyunun başında karakterinizi seçiyorsunuz ve seçebileceğiniz 4 farklı ırk var. Bunlar insan, elf, ork ve ölümsüzler. Bu oyunu oynarken mutlaka bir strateji üzerinden oynayın. Ama oyun içinde bir çok yeni stratejiler geliştirmek zorunda kalacaksınız.

“Order and Chaos Duels” Ekran Görüntüleri

“Order and Chaos Duels” Fragman

“Order and Chaos Duels” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Order and Chaos Duels – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.