Order and Chaos Duels – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızda sihirli kağıtlardaki savaşçılarla stratejiler geliştirip savaşlar yapacağınız bir kağıt oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 450 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 46
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Kağıtlarla Savaş Oyunu

Order and Chaos Duels oyunu Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir kağıt oyunudur. Ama savaşların ve duelloların yapıldığı bir kağıt oyunu. Oyunda birbirinden güçlü birçok savaşçı var. Her birinin kendine özgü güçleri var. Siz Windows Phone cihazlarınızda bu savaşçıların olduğu kağıtları alıp meydan okumalara katılıyorsunuz ve sırayla güçlerinizi kullanıyorsunuz.

Windows Phone cihazlarınızda oyuna başlarken size bir takım kağıtlar veriliyor ve bu kağıtların üzerlerinde belirli güçlere sahip savaşçılar var. Bu güçler kağıt üzerinde gösterilmekte. Ayrıca savaşın yapılacağı savaş alanının orta bölümünde de 5 adet kağıtları koyabileceğiniz alan bulunmakta. Sağ ve sol bölümlerde ise 2’şer adet bölüm var. Windows Phone cihazlarınızda rakibinizin kağıtlarını görmüyorsunuz ve sonra sırasıyla hamlelerinizi yapıyorsunuz. Ama her hamle yapılırken doğru kağıdı seçerseniz güçleriniz artacaktır. Tabi bu durum rakibiniz içinde gerçerli. Bu oyunda size verilen bir süre var. Bu süre içinde hanginiz daha çok savaşçı yenerseniz o kazanıyor.

Windows Phone cihazlarınızda sihirli özelliklere sahip bu kartların yer aldığı bu oyunun başında karakterinizi seçiyorsunuz ve seçebileceğiniz 4 farklı ırk var. Bunlar insan, elf, ork ve ölümsüzler. Bu oyunu oynarken mutlaka bir strateji üzerinden oynayın. Ama oyun içinde bir çok yeni stratejiler geliştirmek zorunda kalacaksınız.

“Order and Chaos Duels” Ekran Görüntüleri

“Order and Chaos Duels” Fragman

“Order and Chaos Duels” Nasıl Oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Order and Chaos Duels – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.