Ottomania

Son Sürüm

Android cihazlarınzızda Osmanlı Devletinin tarihine şahit olacağınız kule savunma türünde bir strateji oyunu.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Android 2.3 ve üzeri
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 50 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.986
Sponsorlu Bağlantılar

Android İçin Osmanlı Devleti Kule Savunma Oyunu

5/5, Toplam: 3 kişi

Ottomania Osmanlı Savaş Oyunu oyunu Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir kule savunma tarzı strateji oyunu. İsminden de anlaşılacağı gibi oyun Osmanlı Devletini konu almış ve sizde oyunda Osmanlı Devleti padişahısınız. Android cihazlarda oynanabilen bu oyunda 3 tane Osmanlı devleti padişahına yer verilmiş. Bunlar Osman Bey, Fatih Sultan Mehmet ve Kanuni Sultan Süleyman.

Oyuna ilk olarak Osman Bey ile başlıyorsunuz. Fatih Sultan Mehmet ve Kanuni Sultan Süleyman kilitli. Siz Osman Bey olarak ilk göreviniz topraklarınızı genişletmek. Oyun tamamen ücretsiz ve tabi ki Türk yapımı bir oyun. Doğal olarak Türkçe bir oyun. Android cihazlarınızdaki bu oyunda Osmanlı padişahların yanı sıra birçok Osmanlı kahramanı da bulunmakta. Bunlardan bazıları Battal Gazi, Gülleciler, Yeniçeriler, Hezarfen v.b.

Oyunda savaş Anadolu’da başlamakta ve topraklarınız Balkanlara doğru ilerlemekte. Stratejinizi iyi belirleyip düşmanınızı yok etmelisiniz. Çünkü oyunun ilerleyen bölümlerinde düşmanlar zorlaşmakta. Android akıllı telefon ve tabletinizde severek oynayacağınız bu oyunda paralarınız ile sürekli olarak farklı özelliklere sahip askerler yapıyorsunuz. Oyunun İngilizce dil seçeneği ile de oynanabilmekte.

Ottomania Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Ottomania İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.