Oyun Hızlandırma Programları Nelerdir?

Oynadığınız oyunlar zamanla yavaşlamaya başladıysa, bu oyunları hızlandırmanın zamanı gelmiş demektir. Yavaşlayan oyunları hangi programlarla ve nasıl hızlandıracağınızı öğrenin.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyun Hızlandırma Programları

Yetişkinler için vakit kaybı olarak görülse de bilgisayar oyunları günümüzde pek çok oyuncunun stres atma ve eğlenme, hatta bir çoğu için para kazanma alanı olarak tanımlanabilir. Her geçen gün yeni çıkan oyunlar, oyuncuların iştahını açıyor olsa da kimi zaman yetersiz sistem özellikleri ya da yavaşlayan bilgisayar nedeniyle oyunlar işkence haline gelebiliyor. Aşağıda oyunları hızlandıran programlar hakkında öneriler bulabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Razer Game Booster

Bugün kullanılan en popüler oyun araçlarından birisi olan Razer Game Booster, gelişmiş arayüzü ve sunduğu seçenekler ile dikkat çekiyor. Çoklu dil desteğine sahip olan program oyuna giriş sırasında gereksiz uygulamaları sonlandırarak daha iyi bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.

Razer Game Booster
Sistem Optimizasyon Programı

razer-game-booster

Gaming PC

Gaming PC, Razer Game Booster’a benzer şekilde oyuna girdiğiniz anda arka planda çalışan gereksiz uygulamaları sonlandırmaktadır. Yine Game Booster’a oranla daha sade bir arayüzü olan program seçenekler açısından biraz yetersiz gibi görünüyor.

Gaming PC
Oyun Performans Artırıcı

Gaming PC

PCBoost

PCBoost, diğer programlardan farklı olarak yalnızca oyun sırasında değil aktif bilgisayar kullanımı sırasında da gereksiz uygulamaları sonlandırıyor. Seçtiğiniz oyun tercihine göre CPU dağıtımını düzenleyen program bilgisayarınızı daha tasarruflu kullanmanızı sağlıyor.

PCBoost
Oyun ve Program Hızlandırıcı

pc-boost

Game Fire

Orta düzey bilgisayar kullanıcıları için ideal yazılımlardan birisi olan Game Fire, yalnızca birkaç adımda gereksiz pek çok uygulamayı sonlandırarak keyifli bir oyun oynamanızı sağlıyor. Ayrıca dosya birleştirme özelliği ile ortak kurulumlar arasında kaybedilen süre en aza indiriliyor.

Game Fire
Ücretsiz Oyun Hızlandırma Programı

Game Fire

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

Oyun Hızlandırma Programları Nelerdir? İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.