PAC-MAN Friends

Son Sürüm

PAC-MAN Friends oyunu adından da anlaşılacağı gibi bir zamanların fenomen oyunu olan Pac-Man oyununun bir sürümüdür. iOS cihazlar için geliştirilmiş bu oyunu da çok seveceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

 • Lisans Ücretsiz
 • İşletim Sistemi iOS 7.0 ve üzeri
 • Dil İngilizce
 • Üretici
 • Boyut 88.6 MB
 • Tarih 8 sene Önce
 • İndirme Sayısı 27
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Pac-Man Bulmaca Oyunu

PAC-MAN Friends oyunu iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir bulmaca oyunudur. Yıllarca atarilerde veya eski zamanlarda bilgisayarlarda oynadığımız Pac-Man oyunu yeni bir sürümü ile bizlerle. Yepyeni bir Pac-Man oyunu olan PAC-MAN Friends oyununda adından da anlaşılacağı gibi artık kahramanımızın arkadaşları var.

PAC-MAN Friends oyunu iOS cihazlarımızda oynayacağımız klasik PAC-MAN karakterleri kullanarak yeni, orijinal ve hızlı tempolu bir oyun. Basit açı kontrolleri ile hayaletlerin kalesinden arkadaşlarını kurtarmak için iOS akıllı telefonlarında ve tabletlerinde ilerlemeli zorlu labirentlerde ani manevralar yapman gerekir. Blinky’i düzgün bir şekilde yönlendirin, yoldaş hayaletler Pinky, Inky ve Clyde ile birlikte çetenin lideri olun ve bütün engelleri aşın yada bu labirentlerde ölün. iOS cihazlarınızda bu oyunu oynarken geçici bir süre için tabloları açmak için yanıp sönen güç Peletlerini kapın ve bu sinir bozucu hayaletler silip süpürün.

Büyük puanlar için çok daha fazla meyve yemelisin. Yeni arkadaşlar için kilitleri açmalısın. Hayaletlere görünmezlik gibi yeteneklerini kullanarak duvarları yık ve aydınlat. Bu yolculukta Pac-Man’e yardım etmek için her bir arkadaşın inanılmaz yetenekleri var. iOS cihazlarınızda oynarken hayaletleri gördüğün zaman Pac-Man ve arkadaşlarını kurtarmak için “kiraz” kullanın ve oyuna devam edin. Kendinize avantaj sağlamak için Yavaşlatılmış Zaman yani Slow Time özelliğini kullan.

iOS akıllı telefonlarda ve tabletlerde 6 farklı dünyada 8 inanılmaz arkadaş ile 95 seviye sizi bekliyor. Saatlerce eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile mücadele edin, kilitleri açmak için meyve ve anahtarlar toplayın. Pac-Man ve arkadaşlarının dünyasını keşfedin. iOS cihazlarınızda oynayacağınız bu oyunda, oyunun grafikleri ve ses efektleri sizi eski zamanlara götürecektir. Oyunun en başında oyunu nasıl oynayacağınız anlatılmakta.

Oyunun Özellikleri

 • (Karanlık Labirent dahil) tüm yeni zorluklar için 95 aşamaları
 • 5 farklı kontrol modları
 • 8 benzersiz arkadaşlar
 • Günlük Ödüller

“PAC-MAN Friends” Fragman

“PAC-MAN Friends” Oynanış Videosu

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PAC-MAN Friends İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.