Panda Antivirus Pro

2017 (181164)

Panda Antivirus Pro programı gelişmiş özellikleri ile bilgisayarınızı bilinen ve bilinmeyen tehditlere karşı gerçek zamanlı olarak korur. Hırsızlık, çevrimiçi dolandırıcılık ve phishing gibi saldırılara karşı çevrimiçi kimliğinizi korur.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8, 7, Vista,
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.7 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 149
Sponsorlu Bağlantılar

Profesyonel Antivirüs Programı

1/5, Toplam: 1 kişi

Panda Antivirus Pro programı bilgisayarınızı virüslere, casus yazılımlara, kimlik hırsızlarına karşı koruyan bir antivirüs programıdır. Panda’nın ödül almış “Kolektif Akıl” teknolojisi sayesinde bütün kullanıcılarla beraber siz de kötü amaçlı yazılımlardan anında haberdar oluyorsunuz. İster kablolu olsun ister Wi-Fi olsun internet üzerinden sızmaya çalışan tehditlere karşı sizi korur.

Panda Software imzası ile kullanıcılara sunulan, güvenlik yazılımları ile ünlü olan Panda Antivirüs, bütün güvenlik tehditlerine karşı etkili oldukça popüler bir yazılımdır. Tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışan, arka planda herhangi bir kasma ya da donmaya sebebiyet vermeden faaliyetlerini yürüten program yenilenmiş arayüzü ile büyük beğeni topladı. Windows 8 metro arayüze benzer bir görünüme sahip olan Panda Antivirüs Pro 2015, kullanıcıların programa daha hızlı çalışmasını amaçlıyor.

Gerçek zamanlı koruma sunan program, korsanları ve davetsiz misafirleri kablosuz ağınızın dışında tutar. Hırsızlık, çevrimiçi dolandırıcılık ve kimlik avına karşı çevrimiçi kimliğinizi korur. Flash bellek (USB) tehditlerine karşı koruma sağlar. Riskli olan internet sitelerine güvenli bir şekilde girmenizi sağlar (Sandboxing). Multiplayer oyunlarda bulaşabilecek zararlı yazılım tehditlerine karşı sizi korur.

Bu programı kendini her gün otomatik olarak günceller. Her güncellemede “Virüs İmza Dosyası” yenilendiği için virüs veritabanı da güncel olur ve böylece en yeni virüslere karşı bile güvende olacaksınız. Ayrıca bilgisayarınızda bulunan her hangi bir program izinsiz bir şekilde internete bağlanmaya çalışırsa bu bağlantıyı size haber verir ve size izin verip vermeyeceğinizi sorar. Böylece sizin kontrolünüz dışında internete bağlanma olmaz. Bilgisayarınızdaki güvenlik açıklıklarını kapatarak bilgisayarınıza tam koruma sağlar.

Antivirüs uygulaması ile başta sabit diskler olmak üzere bilgisayarınıza bağlandığınız tüm harici donanımları tarayabileceğiniz bu program görevini son derece sorunsuz ve uyumlu bir şekilde yerine getirmektedir. USB Aşısı uygulaması ile usb belleklerden ya da bağlanan diğer aygıtlardan gelebilecek tehditleri önleyen Panda Antivirüs Pro, bilgisayarınıza bulaşan zararlı yazılımlardan kurtulamamanız durumunda, kurtarma kiti ile müdahale etmektedir.

İşlem izleme menüsünde anlık olarak bilgisayarınızda gerçekleşen olayları takip edebilir ya da sisteminize etki eden uygulamaları sonlandırabilirsiniz. Son derece gelişmiş özelliklere sahip olan bu program, mutlaka bilgisayarınızda bulunması gereken yazılımlar arasında yer almakta.

Sponsorlu Bağlantılar

Panda Antivirus Pro Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Panda Antivirus Pro İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.