Papyon – iOS

Papyon uygulaması sayesinde gitmek istediğiniz restoranlara iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi iOS (iPhone, iPad ve iPod
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 7.1 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 40
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Restoran Rezervasyonu Uygulaması

Papyon uygulaması iOS işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir restoran rezervasyon uygulamasıdır. Ünlü yemek sitesi olan Yemeksepeti tarafından geliştirilen bu uygulama online olarak rezervasyon yapmanızı sağlıyor. Uygulama içinde rezervasyon yaptırabileceğiniz binlerce restoran bulunmakta. Hem rezervasyon yaptırın hemde yeni yeni mekanlar keşfedin.

Rezervasyon yapabileceğiniz restoranlar İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Antalya, Bodrum ve Çeşme’de bulunan restoranlar. iOS cihazlarınızda uygulamayı açtığınız zaman çevrenizde olan restoranları görebilirsiniz. Yada filtreleme özelliğini kullanarak arama yapabilirsiniz. Arama yaparken ister semt adı ile isterseniz restoran adı ile arama yapabilirsiniz. Uygulama içinde restoranları ister alfabetik sıraya göre, ister fiyatına göre ister verilen puana göre isterseniz yapılan yorumlara göre sıralamanız mümkün. Eğer isterseniz restoranları harita üzerinden görebilirsiniz. Uygulamadaki restoranlara girdiğiniz zaman restoran resimleri ve ulaşım bilgileri başta olmak üzere birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer isterseniz restoranlar hakkında yorum yapabilir, puan verebilirsiniz.

“Papyon” Ekran Görüntüleri

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Papyon – iOS İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.