PASSOLİG

Son Sürüm

iPhone, iPad ve iPod touch akıllı telefonlarınıza ve tabletlerinize yükleyeceğiniz PASSOLİG uygulaması ile Passolig hakkında detayları öğrenebilir ve Passolig Kart başvurusu yapabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi iOS
  • Dil Türkçe
  • Üretici
  • Boyut 17.8 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 1.255
Sponsorlu Bağlantılar

iPhone, iPad ve iPod touch İçin Passolig Kart Uygulaması

4/5, Toplam: 1 kişi

iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar için geliştirilmiş PASSOLİG uygulaması ile Passolig Kart ile ilgili işlemlerini yapabilirler. Çıktığı günden bu yana tartıma konusu olan ve bazı Süper Lig takımlarının karşı çıktığı Passolig Kart uygulaması bütün tartışmalara ve eleştirilere rağmen devam etmekte. iPhone, iPad ve iPod touch cihaz sahipleri eğer maçlara gitmek istiyorlarsa ve kombine kart sahibi değiller ise o zaman Passolig Kart satın almak zorundasınız.

Eğer PASSOLİG isimli bu uygulamayı da iOS cihazınıza yüklerseniz işlerinizi daha kolay yapabileceksiniz. Taraftarların hem arkadaşları hemde ailesi ile birlikte güvenli bir şekilde stadlarda maç izlemelerini sağlayacağı iddaa edilen Passolig Kart’ın bir de maddi bir bedeli var. Bu uygulama ile iOS cihazlarınızdan Passolig Karta başvuru yapabilir, Passolig Kartın tam olarak ne olduğu öğrenebilir ve farklı birkaç işlem yapabilirsiniz. Kısacası Passolig Kart’a özel olarak geliştirilmiş bu uygulama size yardımcı olabilir.

Ülkemizdeki Passolig uygulamasından dolayı futbol maçını stadyumda izlemek isteyen ve kombinesi olmayan iOS cihaz sahibi futbolseverlerin satın alması gereken bir kart. Bu Passolig Karta iOS cihazınızdan başvuru yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulama.

UYGULAMA MAĞAZADAN KALDIRILMIŞTIR.

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PASSOLİG İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.