Path – Windows Phone

Windows Phone cihazlarınızda sadece sizin belirlediğiniz kişilerle oluşan bir sosyal ağ istiyorsanız Path uygulaması tam size göre.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • İşletim Sistemi Windows Phone
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 15 MB
  • Tarih 9 sene Önce
  • İndirme Sayısı 23
Sponsorlu Bağlantılar

Windows Phone İçin Kişisel Sosyal Ağ Uygulaması

Path uygulaması Windows Phone işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir kişisel sosyal ağ uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde sadece istemediğiniz kimse sosyal ağınızda olmayacak. Yani diğer bir deyişle sadece sizin istediğiniz kişilerden oluşan bir sosyal ağ kuracaksınız. Böylece istemediğiniz kimse sizi göremeyecek. Milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılan bu uygulamayı Windows Phone cihazlarınızda açtığınız zaman hiçbir reklam göremeyeceksiniz.

Harika bir tasarıma sahip bu uygulamayı Windows Phone cihazlarınızda kullanırken hiç zorlanmayacaksınız. Kısacası size özel bir sosyal ağ uygulaması oluşturacaksınız. Dolayısıyla paylaştığınız resim, yazı, bildiri, duyuru, müzik, video v.b. sadece sizin belirlediğiniz kişiler görecek. Yani Windows Phone cihazlarınızda gizliliğiniz tamamen korunmakta. Bütün bunların yanı sıra çevrenizde bulunan mekanları öğrenebilir, hava durumu tahminlerine bakabilir ve uygulama içinde arama yapabilirsiniz. Eğer isterseniz belirli kişiler tarafından yapılan paylaşımları bildirim olarak alabilirsiniz.

“Path” Ekran Görüntüleri

“Path” Video

Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Program ve Uygulamalar

Path – Windows Phone İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.