PCBoost

5.7.24.2017

PCBoost ile bilgisayar kaynaklarınızı daha iyi bir şekilde kullanarak bilgisayarınızın ve bilgisayarınızdaki uygulamaların daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Deneme Sürümü
  • İşletim Sistemi Windows 10, 8.1/8, 7, Vis
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 4.9 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 124
Sponsorlu Bağlantılar

Oyun ve Program Hızlandırıcı

PGWARE’in bilgisayarda yüklü olan program ve oyunlardan daha iyi performans alınabilmesi için geliştirdiği ücretsiz ve küçük boyutlara sahip bu program, bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını ve daha fazla kaynak kullanmanızı sağlıyor. Deneme sürümü olmasına karşın sunduğu özellikler ile tatmin edici bir program olan PCBoost, tüm Windows sürümleri ile uyumlu çalışabiliyor. Üstelik programın kurulumuyla birlikte oyun ve diğer uygulamalarınızı, sistem özelliklerine göre optimize edebilirsiniz.

Bilgisayarınızı Optimize Edin

Genellikle bu tür programlarda temel çalışma prensibi en alt düzeyde bellek kullanımı sağlanmasıdır. PCBoost ise programların ve oyunların esas özelliklerini sunabilmesi için bellek kullanımıyla birlikte diğer uygulamaları da düzenlemektedir. Bir anlamda CPU sınırlarını artıran program, uygulamalarınızın daha hızlı çalışmasını sağlar.

Bilgisayarınızın aynı zamanda diğer programlarla birlikte uyumlu bir şekilde çalışması için sistem ayarlarını dengeleyen PCBoost, bilgisayarınıza ya da dosyalarınıza herhangi bir zarar vermemektedir. Oldukça basit ve sade bir arayüze sahip olan program temel olarak en fazla kullanılan uygulamalara daha fazla bellek ayırma mantığı ile hizmet sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

PCBoost Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PCBoost İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.