PDF Dosyalarını Birleştirme ve Tek Bir PDF Haline Getirme

Adobe Acrobat XI Pro programı ile PDF dosyalarını birleştirerek tek bir PDF dosyası haline getirmek çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF Dosyalarını Birleştirme

Bugün PDF dosyalarını görüntüleme ve düzenleme amacıyla kullandığımız Adobe Acrobat programı, XI Pro sürümü ile PDF dosyalarını birleştirerek tek bir PDF dosyası haline getirebiliyor. Hem kullanım kolaylığı açısından hem de zaman açısından oldukça avantaj sağlayan bu özellik ile PDF dosyalarınızı tek bir sunu altında görüntüleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF Dosyaları Birleştirme ve Tek PDF Haline Getirme

Ücretli olarak sunulan bir yazılım olmasına karşın deneme sürümünde dahi pek çok özelliğe erişim sağlayacağınız Adobe Acrobat XI Pro, PDF dosyalarını tek bir dosya altında birleştirmek dışında elektronik tabloları, web sayfalarını, Adobe FP uyumlu videoları ve belgeleri PDF dosyası altında toplayabiliyor.

pdf dosyalarını birleştirme

Oluşturacağınız PDF dosyalarına kurumsal kimlik için logo ekleyebilir ya da imza niteliğinde onay bilgisi girebilirsiniz. PDF dosyalarını tek bir PDF haline getirmek için uygulamayı çalıştırdıktan sonra Dosya > Oluştur > PDF Portföyü yolunu izleyin. Burada bir mizanpaj seçin ya da özel mizanpajı içe aktar seçeneğini kullanın. Dosya ekle butonu ile PDF dosyalarının tamamını seçin ve Bitir butonuna basın.

Acrobat XI Pro
PDF Dönüştürme ve Düzenleme Programı
Sponsorlu Bağlantılar

Benzer Yazılar

PDF Dosyalarını Birleştirme ve Tek Bir PDF Haline Getirme İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.