PDF Import for Apache OpenOffice

0.1.0

PDF Import for Apache OpenOffice eklentisi OpenOffice isimli ofis paketi için geliştirilmiş ücretsiz bir PDF düzenleme eklentisidir.

Sponsorlu Bağlantılar
Editörün Puanı

Virüs Testi

Temiz

Yorum Yap

  • Lisans Ücretsiz
  • İşletim Sistemi Windows(tüm)
  • Dil İngilizce
  • Üretici
  • Boyut 1.2 MB
  • Tarih 8 sene Önce
  • İndirme Sayısı 633
Sponsorlu Bağlantılar

OpenOffice PDF Düzenleme Eklentisi

Microsoft Office’ın en önemli alternatiflerinden biri olarak gösterilen, yalnızca Windows değil tüm platformlarda sorunsuz bir şekilde çalışan OpenOffice, ücretsiz ve açık kaynak kod olmasına karşın son derece gelişmiş bir Office paketidir. MS Office üzerinde bulabileceğiniz tüm uygulamalar yanında pek çok farklı özelliğe de sahip olan OpenOffice ücret ödemeden kullanabileceğiniz en iyi yazılım gibi görünüyor.

OpenOffice ile PDF’leri Düzenleyin

PDF Import for Apache OpenOffice, OpenOffice kullanıcılarının PDF dosyalarını düzenlemeleri için geliştirilmiş mini bir uygulamadır. Bu uygulama ile PDF dökümanlarını OpenOffice üzerinde görüntüleyerek düzenleyebilir ve yine OpenOffice üzerinde bulunan araçları kullanarak bazı değişiklikler yapabilirsiniz.

Kimi dökümanlarda %100 başarılı sonuçlar sunmuyor olsa da oldukça etkileyici bir eklenti olduğunu söylemeliyiz. Ancak bu uygulamanın çalışması için bilgisayarınızda PDF Import Extension, LibreOffice, OpenOffice 4.0 sürümleri ve sonrasının bulunması gerekir. Sizde bir OpenOffice kullanıcısı olarak PDF dosyalarını düzenleme konusunda sorun yaşıyor ve gelişmiş bir eklenti arıyorsanız mutlaka PDF Import’u denemelisiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

PDF Import for Apache OpenOffice Hakkında Yazılar

Benzer Program ve Uygulamalar

PDF Import for Apache OpenOffice İçin Yorum Yap

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.